Onze facebook pagina
Last Update: 02/08/2019
Contact: Webmaster
 Home > Bestuur
Raad van Bestuur
Sandra Haelterman
Voorzitter

Haelterman Sandra
Hollaarde 11
9570 Lierde
0474/80 03 35
haelterman.sandra@telenet.be
Bert Wastyn
Secretaris/Penningmeester / verantw. publicaties

Wastyn Bert
Hoogstraat 163
9572 Lierde
055/42 43 35 - 0495/31 00 59
wastyn@skynet.be of bert@wastyn.be
Marc Maroye
Ondervoorzitter / Gemeentelijke sportraad - plaatsvervanger

Maroye Marc
Hoogstraat 171
9570 Lierde
055/42 71 49
marc.maroye@telenet.be
Bart Goessens
Bestuurslid/Busverantwoordelijke

Goessens Bart
Hoogstraat 58
9572 Lierde
0496/05 84 30
bart_goessens@hotmail.com
Buiten Bestuur
Jef Ooghe
Parcoursverantwoordelijke

Jef Ooghe
Stuivenberg 17
9570 Lierde
0476/03 30 12
jef.ooghe@skynet.be
Annie Roels
Parcoursverantwoordelijke

Annie Roels
Stuivenberg 17
9570 Lierde
0476/03 30 12
jef.ooghe@skynet.be
Frieda Storme
Gemeentelijke sportraad - effectief lid

Frieda Storme
Hoogstraat 163
9572 Lierde
0498/36 79 51
friedastorme@hotmail.com
Nicolas Dumarey
Materiaalmeester

Dumarey Nicolas
Hoogstraat 163
9572 Lierde
Eric Broekaert
Webmaster

Broekaert Eric
Struntel 11
9570 Lierde
0471/97 05 04
eric.broekaert@skynet.be
Sonia Antheunis
Fourier - Shopverantwoordelijke

Antheunis Sonia
Hoogstraat 171
9570 Lierde
055/42 71 49
sonia.antheunis@hotmail.com
Joke De Sutters
Fourier

De Sutter Joke
Hoogstraat 58
9572 Lierde
joke.desutter@gmail.com
Jef Ooghe
Financieel commissaris

Ooghe Jef
Syuivenberg 17
9570 Lierde
0476/03 30 12
jef.ooghe@skynet.be
Francis Versbraegen
Financieel commissaris

Versbraegen Francis
Kapellestraat 1 bus b
9570 Lierde
055/42 49 06 - 0491/89 67 65
francis.versbraegen@telenet.be